Akdeniz Üniversitesi

Haberler Ve Duyurular

Yabancı Dil ve Bilgi ve İletişim Teknolojisi Muafiyet Sınavları

 Zorunlu Yabancı Dil Dersleri Muafiyet Sınavı 29  Eylül  2016 Perşembe günü yüksekokulumuzda yapılacaktır.Zorunlu Yabancı Dil Dersleri Muafiyet Sınavı Başvuru Tarihi 22-26 Eylül 2016 tarihleri  arasındadır. Öğrenciler http://ydy.akdeniz.edu.tr/ortak-zorunlu-yabanci-dil-dersleri-muafiyet-sinavi-basvurulari/ adresinde Ortak Zorunlu Yabancı Dil Dersleri Muafiyet Sınavı başlığı altında bulunan başvuru formunu internet üzerinden dolduracaklardır.

Zorunlu Bilgi Teknolojileri Kullanımı, Bilgi ve İletişim Teknolojisi ve Bilgisayar 1 Dersleri Muafiyet Sınavı 5 Ekim 2016 Çarşamba günü, yüksekokulumuzda  yapılacaktır.

Muafiyet Sınavlarına Girecek Öğrencilerimizin ayrıca yüksekokulumuz  öğreci işlerine dilekçe vermeleri gerekmektedir.

Burs Duyurusu

Burs Duyurularını Aşağıdaki Linkten Takip Edebilirsiniz.

http://sks.akdeniz.edu.tr/tr.i450.burs-duyurusu

Tek Ders Sınav Duyurusu

Tek ders sınavları 21 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 13:30 da yüksekokulumuzda yapılacaktır.

Sınava katılabilmek için öğrencilerimizin 5-9 Eylül 2016 tarihlerinde  e-akdeniz öğrencinot görüntüleme sisteminden tekders sınav kaydı işlemi yapmaları gerekmektedir.

Öğrencilerimiz bir eğitim öğretim yılında sadece bir kez tek ders sınavına girebilir.

2016-2017 Eğitim Öğretim Güz Yarıyılı Ders Kayıt Duyurusu

2016-2017 Eğitim Öğretim Güz Yarıyılı Ders Kayıt Duyurusu

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

     Amacımız; öğrenmeyi öğrenen, yaratıcı, dinamik, katılımcı, teknolojiye hakim, araştırma yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki etiğe sahip mezunlar yetiştirmektir.

     Hedefimiz; sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yetiştirdiği çağdaş, nitelikli ve üretken elemanlarla kaliteli ve güvenilir bir yüksekokul olmaktır. Yüksekokulumuz, bu amaç  ve hedef bilincine sahip, 50 akademik ve 16 idari personelle Serik İlçesi'nde bulunan binamızda eğitim - öğretim hizmeti vermektedir.

Yüksekokul Müdürü

Sayfa Özeti: Serik MYO

Sayfa Açıklaması: Akdeniz Üniversitesi Serik Meslek Yüksekokulu, SMYO, Serik MYO, SMYO İletişim, Serik'teki Üniversite, Akademik ve İdari Personel

Anahtar Kelimeler: