Rektörümüzün Ziyareti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Meslek Yüksekokulumuzu ve Serik İşletme Fakültesini ziyaret etti. Rektörümüzü, MYO Müdürü Serdar Selim ve öğretim elemanları karşıladı. Öğretim elemanlarımızla görüşen Rektör Ünal, yeni dönem için her birine başarı dileklerini iletti. Daha sonra müdürlük makamına geçerek Müdür ve Müdür Yardımcılarıyla baş başa bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan’ında destekleriyle yapımına başlanan spor sahaları, otopark alanı ve çevre düzenlemeleri ile ilgili konuları gündeme aldı. Ayrıca dersliklerin iyileştirilmesi, öğrencilerin beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması kapsamında MYO’nun iyi işler yaptığını, çalışmaları yakından takip ettiğini ve memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Tüm yapılanların ve yapılacak olan çalışmaların destekçisi olduğunu da vurguladı. Görüşmenin ardından Müdürümüz Serdar Selim ile birlikte Serik İşletme Fakültesi ile Serik Kaymakamlığını ziyaret ederek
görüşmeler sürdürüldü.

0

Misyon

Öğrenmeyi öğrenen, yaratıcı, dinamik, katılımcı, teknolojiye hakim, araştırma yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki etiğe sahip mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yetiştirdiği çağdaş, nitelikli ve üretken elemanlarla kaliteli ve güvenilir bir yüksekokul olmaktır. Yüksekokulumuz, bu amaç ve hedef bilincine sahip, 48 akademik ve 16 idari personelle Serik İlçesi'nde bulunan binamızda eğitim - öğretim hizmeti vermektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu
Merkez Mahallesi 2191 SK. NO: 2 SERİK / ANTALYA PK.07500
Tel: 0 242 735 73 91 – 0 242 735 73 92
Tel: Fax: 0 242 735 71 30 Email:smyo@akdeniz.edu.tr