LÖSEV ANTALYA İL KOORDİNATÖRÜ KONUĞUMUZDU…

LÖSEV ANTALYA İL KOORDİNATÖRÜ KONUĞUMUZDU…
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı’nın “Hayata Bir Damla Renk Kat” başlıklı farkındalık etkinliği kapsamında 4 Aralık 2018 salı günü LÖSEV Antalya İl Koordinatörü Sn. Tutku CANIDAR’I ağırladık. Kendisi bizlere Lösemi, Kök Hücre Donörlüğü ve LÖSEV faaliyetleri hakkında 45 dk süren bir sunum gerçekleştirdi. İlik nakli bekleyen insanlarımız için neler yapabileceğimiz konusunda değerli bilgiler edindiğimiz etkinliğin her yıl geleneksel hale getirilmesi ve lösemili kardeşlerimize nasıl katkı sağlayabileceğimiz konularında fikir alışverişinde bulunuldu. Etkinlik Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı Öğrencisi Çağla Bakay ile Öğr. Gör. Dr. Şerife Alev Uysal, Öğr. Gör. Dilvin Alpaslan Kapçı ve Öğr. Gör. Ebru Dikmen Varol’un organizasyonu ile düzenlendi.

0

Misyon

Öğrenmeyi öğrenen, yaratıcı, dinamik, katılımcı, teknolojiye hakim, araştırma yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki etiğe sahip mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yetiştirdiği çağdaş, nitelikli ve üretken elemanlarla kaliteli ve güvenilir bir yüksekokul olmaktır. Yüksekokulumuz, bu amaç ve hedef bilincine sahip, 48 akademik ve 16 idari personelle Serik İlçesi'nde bulunan binamızda eğitim - öğretim hizmeti vermektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu
Merkez Mahallesi 2191 SK. NO: 2 SERİK / ANTALYA PK.07500
Tel: 0 242 735 73 91 – 0 242 735 73 92
Tel: Fax: 0 242 735 71 30 Email:smyo@akdeniz.edu.tr