Süleyman Süral Anısına Öğrenci Çalışmaları Sergisi Düzenlendi

Süleyman Süral’ın yapımını üstlendiği ve kendisiyle eşinin adının verildiği Akdeniz Üniversitesi’ne bağlı Serik Gülsün- Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerinin hazırladığı elbiseler ve resim çalışmalarından oluşan sergi Belediye Kültür Salonu’nda açıldı.

Açılış kurdelesini AÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Süleyman Süral’ın eşi Gülsün Süral, Bilim Vakfı Başkanı Fatih Tuncer, Serik İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Kolukırık, Serik Gülsün- Süleyman Süral MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Savaş Şahin tarafından kesildi.

Üç gün boyunca serik halkına açık olarak hizmet veren öğrenci çalışmaları sergisi, basında da geniş yer bulmasının ardından üç günün sonunda kapandı. 

0

Misyon

Öğrenmeyi öğrenen, yaratıcı, dinamik, katılımcı, teknolojiye hakim, araştırma yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki etiğe sahip mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yetiştirdiği çağdaş, nitelikli ve üretken elemanlarla kaliteli ve güvenilir bir yüksekokul olmaktır. Yüksekokulumuz, bu amaç ve hedef bilincine sahip, 48 akademik ve 16 idari personelle Serik İlçesi'nde bulunan binamızda eğitim - öğretim hizmeti vermektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu
Merkez Mahallesi 2191 SK. NO: 2 SERİK / ANTALYA PK.07500
Tel: 0 242 735 73 91 – 0 242 735 73 92
Tel: Fax: 0 242 735 71 30 Email:smyo@akdeniz.edu.tr