Optisyenlik Programı Etkinliği …


Tecrübe paylaşımı etkinlikleri kapsamında  16 Ekim Pazartesi günü Emo Optik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Önal tarafından Yüksekokulumuz Optisyenlik Programı öğrencilerine yönelik bir eğitim semineri düzenlendi. Soru-cevap şeklinde gerçekleştirilen seminerde Optik Sektörü hakkında bilgiler verildi. Optisyenlik Programı öğrencilerinin başarılı bir kariyer planlaması için izleyebilecekleri yollar anlatıldı. Kendilerini geliştirmek adına neler yapabilecekleri, disiplinli çalışmanın gerekliliği vb. konular üzerinde duruldu. Ayrıca mesleki etiğin önemine değinildi.

Seminerimize katıldığı için Emo Optik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Önal’a teşekkür ederiz.

0

Misyon

Öğrenmeyi öğrenen, yaratıcı, dinamik, katılımcı, teknolojiye hakim, araştırma yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki etiğe sahip mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yetiştirdiği çağdaş, nitelikli ve üretken elemanlarla kaliteli ve güvenilir bir yüksekokul olmaktır. Yüksekokulumuz, bu amaç ve hedef bilincine sahip, 48 akademik ve 16 idari personelle Serik İlçesi'nde bulunan binamızda eğitim - öğretim hizmeti vermektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu
Merkez Mahallesi 2191 SK. NO: 2 SERİK / ANTALYA PK.07500
Tel: 0 242 735 73 91 – 0 242 735 73 92
Tel: Fax: 0 242 735 71 30 Email:smyo@akdeniz.edu.tr