“Optik Mağaza Açılışı ve Yönetimi” konulu eğitim semineri verildi

9 Mart 2017 Perşembe günü Yüksekokulumuzda tecrübe paylaşımı etkinlikleri kapsamında Uğur Optik Makina – Satış ve Pazarlama Müdürü Kaan VARAN tarafından bir eğitim semineri verildi. “Optik Mağaza Açılışı ve Yönetimi” başlıklı seminere Optisyenlik Programı Öğrencileri ve Öğretim Elemanları katıldı. Yaklaşık 3,5 saat süren seminerde; optik piyasası, mağaza açılışı sırasında dikkat edilecek konular, lens ve çerçeve stok kontrolünün önemi, mağaza açılışı sırasında bulundurulması zorunlu araç-gereçler, cam kesme makineleri hakkında bilgilendirme, vb. konular üzerinde duruldu.

 

 

 

 

 

 

0

Misyon

Öğrenmeyi öğrenen, yaratıcı, dinamik, katılımcı, teknolojiye hakim, araştırma yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki etiğe sahip mezunlar yetiştirmektir.

Vizyon

Sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yetiştirdiği çağdaş, nitelikli ve üretken elemanlarla kaliteli ve güvenilir bir yüksekokul olmaktır. Yüksekokulumuz, bu amaç ve hedef bilincine sahip, 48 akademik ve 16 idari personelle Serik İlçesi'nde bulunan binamızda eğitim - öğretim hizmeti vermektedir.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu
Merkez Mahallesi 2191 SK. NO: 2 SERİK / ANTALYA PK.07500
Tel: 0 242 735 73 91 – 0 242 735 73 92
Tel: Fax: 0 242 735 71 30 Email:smyo@akdeniz.edu.tr